Oferujemy Państwu wydruk i oprawę prac dyplomowych. Gotową pracę należy dostarczyć osobiście na nośniku (pendrive/CD) lub wysłać na nasz adres e-mailowy - format-sc@wp.pl.

Prosimy o zapisanie pliku w formacie PDF. Plik dostarczony w postaci edytora tekstowego może zmienić formatowanie i wyświetlać się inaczej na różnych urządzeniach. W celu uniknięcia efektu „rozsypania” się pracy należy zapisać dokument z rozszerzeniem PDF. Wówczas mamy pewność, że Państwa praca zachowa oryginalny wygląd i formatowanie na naszych urządzeniach. Wydruk z edytora tekstowego jest możliwy, jednak nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne różnice i błędy zauważone po dokonaniu wydruku.

Poniżej przedstawiamy 2 sposoby zapisu plików do PDF:


W przypadku wydruku dwustronnego należy pamiętać o ustawieniu marginesów lustrzanych oraz prawidłowo zachowanej numeracji stron. Na stronach nieparzystych – numeracja po prawej, a na stronach parzystych – po lewej stronie lub w całości pracy na środku.

Oferujemy twarde oraz miękkie oprawy prac. Proponujemy oprawę twardą w teczkę sygnowaną napisem "PRACA LICENCJACKA", "PRACA MAGISTERSKA", "PRACA DYPLOMOWA" lub "PRACA INŻYNIERSKA" lub miękką, czyli bindowanie lub termo bindowanie (zszycie i zgrzanie w teczce).